درباره اُلکا . . .

مهم‌ترین هدف ما خلق ابزارهایی است که منافع واقعی را برای برندها به ارمغان می‌آورد.

خانه چاپ و رسانه الکا از آغاز دهه 80 با تجهیز ماشین آلات خود به آخرین دستاوردهای صنعتِ چاپِ لارج فرمت، وارد عرصه ی تبلیغات محیطی شد. بهره گیری از کادر مجرب و ایجاد بخشهای مختلف تولید و خدمات تکمیلی در دوره های مختلف به فراخور نیاز مشتریان، باعث آن شده است تا بتوانیم اعتماد بسیاری از برندها و فعالین عرصه اقتصادی، تولیدی و تبلیغاتی را به دست آوریم و به عنوان نخستین و تنها مجموعه ی ارائه کننده محصولات و خدمات B.T.L در ایران شناخته شویم. درحال حاضر الکا طراح، مجری و مشاور بسیاری از تولیدکنندگان معتبر می باشد که همکاری با آنها رشد و پیشرفت هرچه بیشتر مجموعه را موجب شده است.

چشم انداز


آینده الکا برپایه آموزش ،به روزرسانی و رشد گروه خود ، برای نمایش بهترین استعدادشان برنامه ریزی شده است . این مهم با حفظ ثبات ، افزودن کیفی و کمّی خدمات جدید در سالهای پیش رو انجام خواهد گرفت .

مأموریت سازمانی


ساختن مسیر ارتباطی موفق، در بالاترین سطح استاندارد جهانی برای موفقیت هرچه بیشتر صنایع و فعّالین عرصه اقتصادی در ایران عزیز، مهمترین مأموریت الکاست . ما می خواهیم با ایجاد رقابت سازنده با شرکتهای همکار و دستیابی به قلّه های کارایی و خلاقیت بر پایه بهره گیری از استعدادهای اثرگذار و توانا ،تعریف نوینی از جایگاه شغلی خود در خاورمیانه ایجاد نماییم .

تیم ما

مصطفی بهبهانی

مدیر عامل

امیرحسین نثاری

رئیس هیئت مدیره

احمد قاسمی

معاون شرکت

بابک علایی‌نژاد

مدیر مالی

مسعود نثاری

کارشناس امور مشتریان

حسین تک

کارشناس سفارشات

علیرضا تک

ارتباط مشتریان

محمد سلیمی

سرپرست تولید

احسان پورسلیم

بخش ایندور

وحید قره‌ای

مدیر اجرایی

سعید علی‌پناه

بخش یو-وی و لیزر

علی هلیلی

کمک اپراتور

محمد عبداللهی

مونتاژ

برخی از مشتریان

خانه‌ی تولید رسانه

© ۱۳۹۷ الکا خانه‌ی تولید رسانه، تمامی حقوق محفوظ است.

بازطراحی توسط زربین